CO BUDEME POTŘEBOVAT:
- 2x jablko,
- 90 g kokos,
- 1/2 čajové lžičky sody bikarbóny
- 150 g mák,
- 6x vajíček
- 100g trst.cukr, želatina
- lesní ovoce na ozdobení
Postup:
Žloutky smícháme s cukrem a z bílků vyšleháme na sníh. Opatrně spojíme dohromady, přidáme sodu bikarbonu, kokos, mák a znovu promícháme.
Vložíme do formy a pečeme 20 minut na 150 stupních. Po upečení natřeme džemem/zalijeme želatinou a ozdobíme ovocem.




















