Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 703 615 614

Košík je prázdný

Kde vozíme

Místa rozvozu

PRAHA

  • a okolí

BRNO

  • a okolí

OLOMOUC

  • a okolí

OSTRAVA

  • a okolí

 

O dalších místech rozvozu se prosím informujte e-mailem na info@easydiet.cz

 

 

Máte-li zájem o zdravé stravování s EASYDIET, dejte nám vědět vyplněním nezávazné objednávky.

JAK PROBÍHA ROZVOZ A PLATBA

Naši kurýři Vám doručí chladírenskými auty Vaši stravu.
Prosím pozorně si přečtěte jak rozvoz a platba probíhá.

Všechna jídla jsou zabalena v jednorázových hygienických baleních, které jsou uzavřené speciální fólií. Použité obaly nám můžete poslat zpět a my se postaráme o jejich recyklaci. Každé jídlo je označené přesně tak, abyste věděli, o který chod se jedná (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře). Na štítku je i název jídla, složení, energetická hodnota, množství základních makroživin a doba spotřeby. Na papírové tašce je Vaše jméno a typ programu. I papírové tašky nám mužete poslat zpět.

PLATBA

Platba za objednávku je momentálne pouze bankovým převodem. Sumu na vyplacení obdržíte mailem ve faktuře.

Akceptujeme stravenky. V případě měsíční objednávky můžete při hotovostní platbě *platit 20% z ceny stravenkami.

Platíte najednou za celé období, které si objednáte. Pokud si objednáte týden, zaplatíte za týden, pokud měsíc, tak za měsíc.

Platba na FAKTURU. Ve faktuře obdržíte všechny informace o platbě. Prosíme o správne doplnení variabilního symbolu pro správné párováni platby :-)

V případě dvou a tří měsíční objednávky si můžete platbu rozdělit na 2 resp. 3 SPLÁTKY. (takový požadavek uveďte prosím do poznámky v objednávce).

V případě alergií a potravinových intolerancí Vám ochotně poradíme.

ROZVOZ

Rozvoz probíhá 3 x za týden v Praze. V neděli (krabičky na pondělí a úterý), v úterý (krabičky na středu a čtvrtek) a ve čtvrtek (krabičky na pátek a víkend). Brno zavážíme každy den. Naši kurýři Vám v chladírenských autech doručí Vaše jídlo tak, aby se zachovala kvalita a čerstvost jídel.

Strava na víkend - na sobotu a neděli se doručuje spolu se stravou na pátek. Můžete si tak vzít stravu včas s sebou kamkoliv přes víkend půjdete.

Rozvoz probíhá mezi 15 až 23:00 v Brne a 17 až 23:00 v Praze. Se stravováním tak začínáte následující den snídaní.Přesnější čas dovozu si můžete zjistit v den dovozu po 15.hod na tel. čísle: 704 605 113 v Brne a 602 553 312 v Praze.

Doprava stravy je ZDARMA. Neplatíte nic navíc, jen sumu, která Vám byla zaslaná na mail. Jsme jedna z mála firem, která za dovoz nic klientum neúčtuje.

Čas dovozu k Vám si dohodnout sice nemůžete, ale uděláme maximum, abyste byli spokojení :-) V případě, že máte problém si stravu osobně přebírat, zkontaktujte se s námi a my Vám nabídneme jiné řešení na převzetí stravy.

Pokud Vás zajímá přesnější čas dodání, zavolejte nám a my Vám rozvoz ve Vaší lokalitě upřesníme plus mínus na 30 min. Stejně tak, i když Vám čas doručení ve Vaší lokalitě nevyhovuje.
703 615 614 nebo rozvoz@easydiet.cz

CHUDNETE S CHUTÍ

KUCHAŘSKÁ ELITA
PRO EASYDIET

Snili ste někdy o tom, že by jste raz mohli zhubnout JEZENÍM? A k tomu by vám varili ti nejlepší šéfkuchaři...

Chutně a zdravo!

Vyzkoušejte easydiet

Poradíme, uvaříme, přivezeme. Stačí jenom chtít.