Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 703 615 614

Košík je prázdný
muž v černém tričku před hubnutím s EASYDIET

Milán před zahájením programu. Hmotnost: 119 kg

muž v černém tričku po zhubnutí s krabičkovou dietou

Milán po skončení programu. Hmotnost: 107 kg

MILAN

V určitém okamžiku si Milan uvědomil, že je čas změnit nejen jednotlivé aspekty svého každodenního fungování, ale také celkový životní styl. Přestože se již dlouho věnoval silovému tréninku, podle svých slov nebyl spokojen se svým vzhledem a cítil, že potřebuje takříkajíc "nakopnout".

"Především bych chtěl poděkovat společnosti EASYDIET. Za poslední 3 měsíce se v mém životě hodně změnilo. Podařilo se mi dodržovat opravdu přísný režim, aktivně cvičím a hýbu se a výsledek je nejen vidět, ale i cítit.

Zhubl jsem více než 12 kilogramů a jsem spokojený nejen fyzicky, ale i psychicky. Mým cílem bylo nejen zhubnout, ale také změnit celkový životní styl.

Když jsem začínal, nebyl jsem se svým vzhledem příliš spokojený - ale během těchto 12 týdnů jsem alespoň sám sobě dokázal, že se sebou mohu něco dělat a mohu se posunout opravdu pozitivním směrem.

Dieta EASYDIET, zejména dieta KETO, mi velmi prospěla. Vždy mě dokázala zasytit, byla pestrá, suroviny byly kvalitní a recepty vždy kreativní a zajímavé.

Samozřejmě byla také velmi chutná a rozhodně ji doporučuji všem, kteří chtějí zhubnout, objevit nové způsoby a možnosti zdravého stravování nebo změnit svůj denní režim.

Současný stav neberu jako úspěšný konec, ale jako velmi slibný začátek. EASYDIET mě naučil věřit ve vlastní síly a také mi dal perspektivu, kam se ještě mohu dostat."

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí na predispozicích dané osoby.