Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 703 615 614

Košík je prázdný
Martin před zahájením programu. Hmotnost: 109 kg

Martin před zahájením programu. Hmotnost: 109 kg

Martin po skončení programu. Hmotnost: 96 kg

Martin po skončení programu. Hmotnost: 96 kg

MARTIN

Přestože Martin pravidelně cvičí, jeho váha má již delší dobu tendenci stoupat. Proto se s manželkou rozhodli vyzkoušet naše diety a zjistit, kam až to může dotáhnout.

Přiznal, že i když to vyžadovalo trochu disciplíny, výsledky přesto předčily jeho očekávání.

"Jsem na konci cesty. Mohu s klidem říci, že byla úspěšná. Zhubl jsem téměř 14 kg.

Upřímně řečeno, nečekal jsem takový úspěch - můj cíl byl 10 kg. Nižší váha však nebyla jediným přínosem stravování s EASYDIET. Zlepšil se mi také krevní tlak a výrazně se mi zlepšil obvod pasu.

Diety byly opravdu pestré a ukázaly mi, že se dá jíst i jinak. Například snídaně - zjistila jsem, že prvním jídlem dne nemusí být vždy chléb nebo jiné pečivo.

Podobné to bylo s přílohami - místo klasické kombinace maso + rýže/ brambory jsem zjistila, že si mohu dát jako přílohu chutnou zeleninu a dopřát si více masa.

Díky tomu jsem nehladověla a jídlo mi opravdu chutnalo. EASYDIET doporučuji všem a myslím, že si každý může vybrat i z těchto tří diet (keto, low carb, přerušovaný půst) nebo některých dalších diet.

Stravování pomocí krabiček je opravdu snadné a pohodlné. Uplynulé tři měsíce mě naučily spoustu praktických věcí a také mě přivedly k častějšímu cvičení - nyní pravidelně jezdím na kole..." říká Martin, klient EASYDIET.

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí na predispozicích člověka.