Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 703 615 614

Košík je prázdný
Rastislav pred začatím programu. Váha: 112 kg

Rastislav pred začatím programu. Váha: 112 kg

Rastislav po skončení programu. Váha: 96 kg

Rastislav po skončení programu. Váha: 96 kg

RASTISLAV

Rasťův sedavý způsob práce, celkový nedostatek pohybu a motivace s tím něco dělat, stejně jako nevyvážená strava způsobily, že jeho váha postupně vyskočila až na 112 kg.

Po třech měsících s EASYDIET zjistil, že jeho představa o zdravém stravování byla opravdu mylná a změny na správných místech přinesly celkovou změnu...

Přiznal, že i když to vyžadovalo trochu disciplíny, výsledky přesto předčily jeho očekávání.

"Díky účasti v programu EASYDIET se mi podařilo zhubnout 16 kilogramů. Osobně jsem nečekala, že zhubnu tolik, takže jsem opravdu šťastná. :-)

Když jsem začínal, věděl jsem, že mi chybí motivace, a moje sedavé zaměstnání tomu také nepomáhalo. Myslel jsem si však, že můj jídelníček je nastaven relativně dobře a vyváženě. Poslední tři měsíce mi však ukázaly něco jiného.

Především šlo o sacharidy a jejich výrazný nadbytek. Samozřejmě jsem je konzumoval i během diety EASYDIET, ale bylo to na úplně jiné úrovni. Zjistila jsem, že mé stravovací návyky mohou vypadat opravdu jinak, zdravěji, a přitom být nesmírně chutné.

Díky tomu, že jsem se nemusela starat o přípravu jídla, jsem měla dost času i na občasné cvičení.

Na EASYDIET se mi líbilo také to, že jsem měl plný servis a mohl jsem se plně spolehnout na potraviny, které jsem dostával v krabicích.

Líbila se mi také komunikace, která byla vždy efektivní a případné nejasnosti se řešily okamžitě, ať už telefonicky, nebo e-mailem.

Díky EASYDIET jsem objevila mnohem širší možnosti zdravého stravování, naučila jsem se spoustu důležitých zdravých návyků, zjistila jsem, jak má vypadat správný a zdravý jídelníček, a samozřejmě jsem zhubla... takže vám moc děkuji." Říká Rasťo, klient EASYDIET.

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí na predispozicích člověka.