Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 703 615 614

Košík je prázdný
Muž s brýlemi s nadváhou v obtažené polokošili

PETR

Peter se do testování nových programů přihlásil zejména ze zdravotních důvodů. Trpěl extrémní obezitou, měl potíže s cukrem, krevním tlakem a trápil ho i nedostatek pohybu, který je při dané váze téměř nemožný.

Petrovi chyběl pevný režim, motivace i strava, která by ho zasytila a neměl tak potřebu „vyrabovat“ každý večer chladničku.

Pokud to člověk bere vážně, tak to má opravdu smysl. Nejprve jsem zvažoval různé operace, ale nakonec jsem se rozhodl pro možná náročnější, ale určitě i zdravější, bezpečnější a zejména trvanlivější řešení.

Když jsem začínal s EASYDIET, dokázal jsem po svých ujet maximálně 100 metrů. I běžné úkony mi způsobovaly problém a pocení.

Už po prvním měsíci se mi výrazně upravil cukr – klesl dokonce na takové hodnoty, že nebylo nutné dále brát některé léky. Stejně tak se mi upravil krevní tlak, což bylo opravdu důležité, zejména kvůli mým problémům se srdcem.

Strava nejen vždy zasytila (nepotřeboval jsem ani největší porci!), ale byla navíc i velmi chutná a pestrá. Absolutně mě opustilo nutkání nacpávat se po večerech či jíst sladké. Měl jsem pevný, jednoduchý a zejména účinný režim a to mi pomohlo.

Za tři měsíce s EASYDIET jsem zhubl více než 25 kilo a výrazný rozdíl cítím nejen v hmotnosti či objemu, ale i celkovém zdraví.

Chtěl bych pokračovat dál, dál hubnout a moci se ještě více a snáze pohybovat. I proto odebírám i nadále stravu z kuchyně EASYDIET – už se neumím dočkat dalších pokroků.

* Výsledek je individuální, může se lišit a zavisí na predispozici dané osoby.