Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 703 615 614

Košík je prázdný
žena v červeném tričku - Lucia před začátkem hubnutí s krabičkovou stravou

LUCIA

Když jen sportování a pravidelný pohyb nepomáhaly, rozhodla se Lucie, že je načase vyzkoušet změnu ve stravování. Využila proto možnosti zapojit se do našeho testování nových diet. Jak sama říká, ani několik týdnů po skončení diety nemá nutkání jíst sladkosti a krabičky ji navíc naučily i spoustu praktického.

„V průběhu těchto tří měsíců jsem se dostala z původních 101,5 kg na 91 kg a myslím, že to mluví za vše. Cítím se lépe, změnu pociťuji iv objemu a navíc mám i stabilní hladinu energie – nepotřebuji už odpolední spánek, co se v minulosti ne vždy stávalo.

Na stravování od EASYDIET oceňuji zejména to, že jsem vždy viděla, z čeho se dané jídlo skládá, kolik jednotlivých makroživin obsahuje a kolik má kalorií. Díky tomu jsem se naučila lépe odhadnout velikost porcí a vím, že tyto znalosti využiji i v budoucnosti.

Přestože dosud jsem takové stravovací způsoby vůbec nevyhledávala, jídla byla opravdu chutná. Velmi mile mě překvapilo, že i v rámci keto diety byl prostor na sladké – to jistě ocení mnoho lidí. :-) Ze všech diet (keto, low carb a přerušovaný půst) mi určitě nejvíce vyhovoval přerušovaný půst, ve kterém i nadále pokračuji.

EASYDIET a tyto tři měsíce mě naučili, že základem pro hubnutí je opravdu strava. Přestože jsem v minulosti pravidelně a dost často cvičila, váha se pohnula až s úpravou stravy. Naučila jsem se také, že moje porce byly přehnaně velké a kalorické.

Zbývá mi už jen zhododnotit, že možnost vyzkoušet si krabičkovou dietu bylo pro mě opravdu štěstí,“ říká Lucie, klientka EASYDIET.

* Výsledek je individuální, může se lišit a zavisí na predispozici dané osoby.