Dotazy, změny jídelníčku nebo objednávky krabičkové diety můžete provést na telefonním čísle (po-pá 8:00 - 16:00) 703 615 614

Košík je prázdný
Jana před zahájením programu.

Jana před zahájením programu. Hmotnost: 81,9 kg

Jana po skončení programu. Hmotnost: 67,7 kg

Jana po skončení programu. Hmotnost: 67,7 kg

JANA

Naše klientka Jana se přihlásila k testování našich nových diet z jednoduchého důvodu - dlouhý pobyt doma (během pandemie) jí přinesl kila navíc, kterých se neúspěšně snažila zbavit.

Kromě správně nastaveného jídelníčku Janě chyběl pohyb, a přestože si tento nedostatek uvědomovala, nevěděla, jak ho odstranit.

"Celý život jsem bojovala s váhou a dietami. Chtěla jsem změnit svůj životní styl a zároveň vyzkoušet něco nového. Mým největším problémem byla asi nepravidelná strava a to, že mám ráda sladké.

Za tři měsíce s EASYDIET se mi podařilo zhubnout ještě více, než jsem plánovala. Konečně jsem přišla na to, jak by měly vypadat správné velikosti porcí, a podle toho jsem upravila svůj jídelníček.

Díky krabičkám jsem se také vyhnula "zdvojování" porcí a naučila se jíst opravdu pravidelně a rozdělit si jídla rovnoměrně během dne. Nejvíce mi vyhovoval low carb - opravdu mě potěšilo, že i v takovém jídelníčku a hlavně v dietě je místo pro sušenky.

Co se týče energie, musela jsem si zpočátku zvykat, ale asi po dvou týdnech už to nebyl problém a po měsíci jsem přidala cvičení podle návodu. Plánuji "shodit" ještě minimálně 5 kg - pokračuji v přerušovaném půstu, na který jsem si zvykla a velmi mi vyhovuje."

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí na predispozicích člověka.