Programy

Kategorie
 
 
 
 
 
Programy
Dvě slova - krabičková dieta. Krabičková neznamená, že byste během ní měli jíst jenom lepenku, abyste závratně zhubli. A ani výrazem „dieta“ se nenechte zmýlit. Jde o program stravování, v kterém je Vaší povinností jen jediné – vychutnávat si zdravé a kvalitní jídlo v pravidelných dávkách. Žádné nakupování potravin, kterých názvy Vám nic neříkají, žádné vaření a následné uklízení, počítání kalorií, anebo drastické omezování se.

Krabičková dieta řeší všechny povinnosti za Vás. Zvolíte si z pestré nabídky programů ten, který vyhovuje Vašim představám a potřebám a my jídlo připravíme a denně čerstvé Vám ho budeme přinášet domů anebo do práce. Pokud se Vám to zdá příliš jednoduché, nemýlíte se. Dieta je založená na jednoduchých principech pestrého a zdravého stravování, které Vám dopomůže k vysněné postavě, ale zároveň neublíží Vašemu tělu drastickými opatřeními.
 
 
Kópia - Vyberte si program stravovania
Programy

Redukční

Chci zhubnout 10kg! S námi se to dá. Zhubnete bez námahy a pocitu hladu. Efektivní výsledky v hubnutí, bez jo-jo efektu. Kvalitní zdravá jídla přímo k Vám.

Zjisti více
Programy

Detoxikační

Detox pomáhá odstraňovat
následky stresu, nevhodného stravování a nahromaděných toxinů. Nastartuje metabolizmus!

Zjisti více
Programy

Fitbody

Originální fitness program, pro pravidelně a aktivní cvičící.  Kombinace energizujících sacharidů, proteinů a zdravých tuků

Zjisti více
Programy

Dieta Máma

Správný poměr vitamínů a živin, které dodají mamince potřebnou energii a regenerují organizmus.
Nadbytečná kila půjdou dolů!

Zjisti více
Programy

Zdravé stravování

Dosáhli jste hmotnost, kterou jste si vysnili? Gratulujeme! Zdravá jídla na každý den.

Zjisti více
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze