Uršula

Kategorie
 
 
 
 
 

Uršula

Klientka

Vyučená kadeřnice považuje za svůj největší zlozvyk ve stravování sladkosti.Ďalším důvodem její vysoké hmotnosti je zajedanie stresů bez rozmýšlení přestože konzumuje výhradně domácí stravu.Momentálne pracuje jako SBS informátorku, a tak sedavé zaměstnání a nulová pohybová aktivita ve volném čase přispěly k hmotnosti , která výrazně převyšuje 100 kg.

Jídlo bylo vždy velmi chutné a bylo ho dostatek. Byla jsem překvapená, že i když jím z převážné části zeleninu nejsem hladová.K brokolici som si hľadala dlhšie cestu. Naopak ryžové rezance zo špenátom by som mohla jesť stále. Zvykla som si celkom rýchlo, že jem hlavne zeleninu.

Tak zatím jsem zhubla 5 kg. Jím po doporučených 2 hodinách někdy až po 3, podle toho jak mě předešlé jídlo zasytí.

Vždy se potěším koláči nebo sladké kaši. Chutná mi i zelenina, kterou jsem nikdy velmi neoblubovala. Vůbec nebydlím hladová, což mě velmi mile překvapilo.

Cítím se velmi dobře mám jakoby více energie. Nepřicházejí mi vůbec na chuť nezdravé věci.

Zvykla jsem si na 5 jídel denně. Už to není jen zelenina, ale i maso. Raw štávy mívám občas na svačinu nebo svačina a vždy zasytí.

K snídani mám pomazánku, chlebíček a hodně zeleniny.

Můj předposlední týden diety byl náročný. Mám pocit, že náročnější než počáteční program Detox. Protože přišli Velikonoční svátky a spolu s nimi všechny ty výborně, ale nezdravé pochoutky.

Odevšad na mě něco pokukovali ať už nějaká ta obložená mísa nebo řízek. Bylo to těžké, ale odolala jsem pokušení něco si dát. Řekla jsem si, že když jsem to zvládla dosud nezlomí mě žádný majonézové salát :)

Tak a je konec :) 2 měsíce s EASYDIET uběhly jako voda. Přiznávám, že ze začátku to bylo těžké než jsem si zvykla na zdravou stavu a že už nemohu jíst co mě napadne. Bylo to super období, kdy jsem nemusela vařit a řešit stravu. Dělali to za mě jiný.

Tento čas mi dal hodně, naučila jsem se zdravě stravovat. Do slovníku mi přibyly slova jako kuskus, bulgur, tarhoňou, špaldová mouka.

Už hledám recepty kde tyto dobroty budu moci využívat i nadále.

Konečně se mi rozhýbal metabolismus, cítím se super. Už vím, že zdravé jídlo vůbec nemusí být fuj.

A hlavně, že základ je jíst 5 krát denně. Tehdy člověk nemá vlčí hlad. Pokračuji v zdravém stravování jako ma EASYDIET naučila.

Ďakuju moc Uršula

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od predispozici dané osoby.
 

   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze