Eva

Kategorie
 
 
 
 
 

Eva

PREŠOV

Časopis Báječná žena a EASYDIET vypsali pro čtenářky souěž v hubnutí. Vybrali jsme z téměř 400 uchazeček. Nakonec jsme se rozhodli pro 5 různých žen, s různým povoláním, váhou, výškou, pohybovou aktivitou, z jiného regionu, abyste se možná i právě Vy našli v jejich osudě a inspirovali se pro změnu ve vašem životě.

Učitelka v mateřské škole s vysokým pracovním nasazením začala mít problém s kily před více jak rokem.

Ručička na váze rostla s pracovním stresem a nečekanými problémy v rodině.

Přidali se k tomu hormonální změny, nepravidelné stravování a bolesti páteře.

Toto je její cesta s EASYDIET:

Vytvořila jsem si stravovací režim, jíst přesně v stanovenou hodinu a tím jsem dosáhla pocit sytosti. I když porce jídel jsou menší než na jaké jsem byla zvyklá, vůbec nepociťuji hlad.

Každé jídlo si vychutnávám, rozlišuji nové chutě, jím pomalu, což jsem před tím nedělala. Jsem v pohodě, mám hodně energie a už si toho všimli i lidé okolo mě. Nevážím se, aby jsem nebyla zklamaná, ale moje oblečení se najednou „roztáhlo“. Znamená to, že mi ubylo pár centimetrů a to mě těší.

Zvědavě otvírám každý balíček. Jídlo je nejen velmi chutné, ale i barebné. Překvapuje mě,co všechno se dá z některých surovin uvařit.

Ale abych se posunula dále, začala jsem pracovat na formování postavy ve studiu tomu určenému. Využívám při tom cvičební stroj Rolen, který  pomáhá pokožce k pružnosti a vyhlazuje nerovnosti.

No realizuji i aktívní formu pohybu, nejčastěji rychlou chůzi. Možná ještě něčo přidám...

Cítím se super. Nevím o kolik kg mám méně, ale pár cm ubylo. Vidí to i lidé okolo mě, fandí mi a to mě motivuje dále pracovat na novém životním stylu. Dnes jsem si koupila nové šaty a mám z nich radost. 

Příprava jídla se stala mým rituálem, vychutnávám si každé sousto. Naučila jsem se jíst pomalu a bez jakéhokoliv rozptylování. A ještě jedna důležitá věc. Předtím jsem  každé jídlo dochucovala vegetou a solí. Už to nedělám a nechybí mi to.

Jsem se sebou spokojená a těším se z každého malého 
úspěchu. Naposledy za to, že jsem pohodlně oblékla kabát, který jsem v zimě sotva zapla :)

Děkuji Vám velmi Eva

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od predispozice dané osoby.
    

 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze