Andrea Coddington

Kategorie
 
 
 
 
 

Andrea Coddington

Klientka

Jsem klidnější, vyrovnanější a těším se, co ještě příjde..Začalo to polozoufalým rozhodnutím změnit všechno najednou..

Došlo na slova mojí mámy a nakonec i více mých kamarádek, které mě upozorňovaly, že po čtyřicítce se mi už nepodaří zhubnout jen tak lehce jako předtím. Přesně tak, ta kila navíc jsou dnes jakási vytrvalejší a odolnejší vůči ověřeným trikům. S věkem totiž začíná v ženském těle jinak pracovat bazální metabolizmus, který je zodpovědný za spalování tuků a ukládání tukových zásob.

Je třeba sa hýbat, správně stravovat a nějak ten metabolizmus nakopnout..

Kromě věku ovlivňuje bazální metabolizmus i fyzická kondice, množství svalové hmoty a tuk. Jasně, je třeba se hýbat, správně se stravovat a nejlepší co možná nejšetrnější a nejefektivnější, ten zlenivěný metabolizmus nějak nakopnout.

Pozitiva detoxu zná asi každý, samozřejmě, pokud je dělaný správně. Já jsem se rozhodla pro sedmidenní džusový detox s e-Dietou, protože pravidelná detoxikace je klíčem ke zdravému organizmu a já chci být v první řadě zdravá. I když mě edieťáci upozorňovali, že první dny nebudou žádnou procházkou růžovou zahradou, protože miluji kávičku a nakonec ani dobrému koláčku často neumím řict ne.

Benefit v podobě zdravého a hlubokého spánku

No a když tělo najednou zbavíte kofeinu a cukru – samo neví co se děje a brání se – migrénami, nevolnostmi, změnami nálad. Můžu však potvrdit, že to trvá opravdu jen krátce a na vyvážení přichází, aspoň v mém případě přišel, benefit v podobě zdravého a hlubokého spánku. Přes první dny, kdy jsem se cítila neuvěřitelně hladová, mě přenesl hlavně pocit, že moje tělo se postupně zbavuje toxinů a nečistot.

Od třetího, čtvrtého dne jsem se začala cítit opravdu dobře

V každém případě detoxové džusy jsou lahodné a i s tím – už starým dobře známým bolehlavem – jsem měla na zřeteli, že bude jen lepší, a že to dělám pro sebe. Postupně – tak od třetího, čtvrtého dne detoxu jsem se začala cítit opravdu dobře. Nevážila jsem se, ale tak celkem jinak se nosila, jinak oblékala... Jednoduše jsem se cítila pohodlněji ve své vlastní kůži.

Po ukončení sedmidenního detoxu mi bylo za džusy s veselými názvy tak trochu i smutno a abych neztrácela motivaci na cestě za mým zdravějším já – pokračovala jsem s eDiétou nadále,  programem Klasik. Jídlo bylo rozmanité, barevné a každý večer jsem se těšila na telefonát od kurýra a ještě více na dobroty v tašce na další den.  

Pleť se mi každé ráno zdravila zdravější barvou

Šetřila jsem čas, moje strava byla vyvážená, pleť se mi každé ráno zdravila zdravější barvou a i se od té doby více usmívám. Myslím si, že správný čas na detox je tehdy, když jste odhodlaní. To je 50 procent úspěchu. Druhou polovinu tvoří disciplína a vytrvalost. O všechno ostatní se postará e-Dieta. Já sama se už teď těším na můj další detoxový týden a věřím, že se přidáte. 
 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze