Stanka

Kategorie
 
 
 
 
 

Stanka

Většinu svého předchozího života jsem byla štíhlá. Když se nějaký kilogram navíc občas objevil, zhubla jsem ho takříkajíc „na přání“. Po pětadvacítce tento můj systém pomalu začal selhávat, ale já jsem to ignorovala. Úspěšně. Když jsem kila konečně začala řešit, samotný sport nepomáhal a při uspěchaném pracovním životě jsem nedokázala udržet žádný stravovací režim.

Tlak, termíny, častá práce do noci a postupný návyk na to, že ráno začíná jen kávou a poradou, první jídlo je rychlý oběd a večer třeba vše dohnat, způsobili, že jsem jednoduše nebyla schopna zařadit zpátečku. Při výšce 178 cm jsem dokázala za pár let přibrat neuvěřiteľných 30 kg.

Zpočátku mi dokonce lidé říkali, že vypadám výborně, protože jsem předtím byla příliš hubená. Možná i proto se mi dlouho zdálo, že je moje hmotnost v pořádku. Poplach se spustil asi až tehdy, když jsem si v obchodě nemohla obléct bundu, protože jsem rukáv nepřetáhla přes loket, ano, loket, po rameno jsem se ani nedostala, a nemohla jsem nosit vysoké kozačky, protože jsem žádné nezapla přes lýtka.

Hodně dobrých kousků oblečení skončilo v koši – a já v depresi. Několik pokusů o zdravější stravu selhalo při prvním větším pracovním návale. Jednoduše jsem neměla čas na to, abych si připravovala jídlo. Jistý čas jsem se trápila každodenně v posilovně. Výsledek byl: lýtka fotbalisty a plus 3 kila. Přející efekt se teda nedostavil, ačkoliv cvičení alespoň zlepšuje náladu. Kromě jiného jsem pravidelně mívala migrénu.

Alespoň jednou za týden a vždy tehdy, když ze mě opadl stres po odevzdání projektu. EASYDIET přišla jako moje né poslední, ale jediná naděje, neboť jsem věděla, že bez pomoci zvonku to nezvládnu. Především se odboural problém s nedostatkem času. Rovněž problém s tím, co by bylo právě vhodné jíst. Nemusela jsem se soustředit na přípravu, shánění a počítání kalorií a mohla jsem stále vést svůj hektický pracovní život. Kurýr mi každý den přinesl můj balíček se stravou a já jsem se každý pondělí těšila na to, jaká nová jídla ochutnám.

Opravdový život začíná až po třicítce, netřeba si do něj přinést kila navíc

Pro nedostatek důvěry v sebe jsem začala měsíčním programem. Fungoval tak dobře, že jsem si objednala i další 3-měsíční program, který je cenově výhodnější. Toto období stačilo nejen na to, abych zhubla mých prvních 13 kilo, ale dokázala jsem změnit i své stravovací návyky, snídat, nepřejídat se večer...

Od ukončení diety uběhlo 6 měsíců a já jsem zhubla dalších 7 kilo. Nejenže se nedostavil strašák v podobě jojo efektu, ale dokázala jsem upravit svůj životní styl tak, že mám znovu kontrolu nad svou hmotností. A ješte jedno obrovské plus, o kterém jsem netušila – moje migrény pocházeli z velké části z nepravidelné životosprávy. Už v začátcích EASYDIET jejiich frekvence začala klesat a v současnosti je mívám už jen minimálně. Za toto vše děkuji EASYDIET.

Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od jednotlivých předispozic dané osoby.
 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze