Petra Marko

Kategorie
 
 
 
 
 

Petra Marko

Je úspěšná, neboť vždy přesně ví, co chce. Je i velmi zaneprázdněná, ale to nepovažuje za důvod, proč polevit z nároků na sebe, druhé či na své zdraví. Proto majitelce společnosti ExtravaDansa Ing. Petře Marko krabičková jídla od EASYDIET výrazně zlepšili život.

Úspěšnou podnikatelku, majitelku unikátního projektu ExtravaDansa Petru Marko, podezříváme, že s telefonem i spí. Pokud vůbec spí. Protože mladá žena toho stíha tolik, že to snad ani není v lidských silách. Vždyť její firma vytvoří ročně tisíce kostýmů a vykreje stovky tanečních programů do celého světa.

To znamená, že musí absolvovat stovky pracovních setkání s klienty a mezitím popouštět uzdu kreativitě a fantazii, aby přišla vždy s novým nápadem jak klienta uspokojit. A přitom stíhá (fakt netušíme kdy) fantasticky vypadat a i se věnovat manželovi.

Bez mučení se však přznala, že v tomto tempu nestíhala pořádně jíst. „Netřeba být mudrcem, abychom vědeli, že nepravidelná strava, často keksíkového typu, neprospívá ani naší fyzické, ani psychické kondici,“ říká Petra Marko. „Zmínky o eDiéte jsem okrajově zachytila ve více médiích, k činu mě však přiměl až podrobný článek v mém oblíbeném časopise EVA. Nadchl mě potenciál zdravého stravování bez ohrožení mého časového potenciálu. Mám v životě ješte velmi mnoho plánů, rozhodně by bylo dobré být fit.“

Vyzkoušela vše

Petra si otevřela stránku www.easydiet.cz a okamžitě si objednala program, který se jí na první pohled zdál nejlepší. „Mým mottem v práci i v životě je: Rozhoduj se rychle a dobře. Od eDiéty jsem si objednala program, kterého název se mi na první pohled najvíce líbil. I tak jsem měla v plánu postupně vyzkoušet všechny, na co spekulovat, je třeba vyzkoušet vše a hotovo.“

A tak zkoušela a zkoušela a nakonec zůstala při programu Gurmán. „Už se nemusím zatěžovat otázkou, co budu jíst. Nevěřili byste, jaká je to úžasná úspora času i mozkových kapacit, když se nemusíte „x“ krát denně zamýšlet, co byste si dali, na co máte chuť. Krabička je vždy jiná, zajímavá, chutná.

Byla jsem velmi překvapená třídenním detoxem, během kterého jsem vůbec necítila hlad. Vyzkoušela jsem i program pro ženy, ale absolutně nadšená jsem z Gurmána. Ovšem,jednou za čas se stane, že mě obsah krabičky neláká, ale sama se divím, jak zřídka to je.

A bude jich víc...

Nemusím řešit nákupy a když nenakupujete, nemáte po ruce žádne hlouposti jen tak k zakousnutí, čímž se přirozeně stabilizuje Vaše hmotnost. Jsem nadšená, protože jsem maniak využívající všechny technické, vědomostní a jiné vychytávky na zvýšení své produktivity.
EASYDIET mi ušetřila čas a zlepšila zdraví – ideální kombinace,“ usmívá se podnikatelka. 

Petra Marko doporučuje EASYDIET všem zaneprázdněným lidem, které nebaví vařit. „Je jen otázkou času, kdy eDiétou v dobrém slova smyslu nakazím kolegy v práci,“ říká podnikatelka. Ale zase, abychom si nemysleli, že se stala otrokem krabiček. „Několikrát do týdne mám pracovní oběd a s manželem často trávíme přijemné večeře venku. Tehdy krabičku jednoduše vynechám. Krabičky od easydiet měly v mém případě vyřešit můj denno-denní problém se stravováním. To se stalo, očekávání byla překonána a cíl splněn!“ 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze