Irena

Kategorie
 
 
 
 
 

Irena

Klientka

Důvodem nelichotivé hmotnosti vychovatelky na základní škole byla tři těhotenství, při každém přibrala okolo 30 kil.

Irena o sobě říká, že je emocionální zajídač. Navzdory tomu, že se snaží jíst tmavé pečivo a saláty, neumí se omezit v množství jídla.

Střídají se u ní období zdravého stravování, kdy se jí podaří zhubnout, s měsíci, kdy si dopřeje všechno bez omezování. Občas zajde na zumbu anebo si zaběhat, ale při třech dětech toho nestihne tolik, jak by si představovala.

Toto je její zpověď:

„První dva dny byly náročné, ale od třetího dne pociťuji mnoho energie. Jídlo je velmi chutné, striktně dodržuji dietu a pitný režim.

Jídlo si dávám na talíř,abych se do budoucnosti naučila přiměřeným množtvím. Za týden jsem zhubla 2kg. Začínám vidět úbytek na nohách, což jsou mé problémové partie těla.

Hlásím se po 4. týdnu EASYDIET. Strava výborná, velmi pestrá a chutná. Musím pochválit pomazánky jako např. z červené řepy, vždy studuji složení, abych si později uměla přiipravit taková zdravá a chutná jídla.

Mám za sebou úspěšný 5.týden. Zvládla jsem rodinnou oslavu, na které jsem popíjela čaj. Pravidelně cvičím a též pozoruji změnu na kondičce, zvládnu více.

Díky Vám jsem přemohla vlastní lenivost a našla si čas na sport. Vaše jídla byla vždy velmi chutná a zároveň jednoduchá na přípravu. Taktéž chválím Váš profesionální přístup v dodávání stravy. Každý den jsem si říkala, jaké mám já ale šťěstí :)

Na závěr mého 8 týdenního stravování posílám foto a chci se pochválit, jak jsou mi volné kalhoty. Původně jsem v nich byla řádně nacpaná a teď je svléknu zapnuté dolu přes zadek.

Celkový úbytek váhy za 8 týdnů je 10 kg. Přikládám foto před EASYDIET a po jejím skončení ve stejném oblečení.

Děkuji Vám, že jste mě zbavili pneumatiky. S pozdravem Irena

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od predispozice dané osoby.
        

 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze