-FitBody

Kategorie
 
 
 
 
 
Fitbody

Tento originální stravovací program je určený těm, kteří se věnují aktivnímu a pravidelnému cvičení, mají vyšší výdej energie, který potřebují pokrýt správně sestaveným jídlem, aby maximalizovali svoje úsilí..

FITBODY je nový program, jehož úlohou je zastřešit potřeby současných generací a jejich přístupu k životnímu stylu. Jejich potřeba zdravě a dobře vypadat se spojuje s jejich úsilím věnovat svůj čas budování svého zdraví a vzhledu. 
Soustřeď se na cvičení a oddych. Přípravu jídel nech na nás...

 
 
Vyberte si program stravovania
-FitBody

Starter

STARTER  je vysokofrekvenční stravování. Tento program Vám pomůže ztratit nadbytečná kila a formovat postavu. Starter obsahuje 5 jídel denně.

Zjisti více
-FitBody

Builder

BUILDER obsahuje jídla s vyváženým obsahem tuků a sacharidů a vyšším podílem bílkovin. Tento program Vám pomůže efektivně ztratit tuk a regenerovat svaly. Builder obsahuje 3 jídla denně.

Zjisti více
 
 

Chceš super tělo?

SPECIÁLNÍ STRAVOVACÍ FITNESS PROGRAM.
Sestavený profesionály na míru pro Tebe.
ZÍSKEJ ČAS NA BUDOVANÍ TĚLA.
Soustřeď se na cvičení a oddych. Přípravu jídel nech na nás...

Navaříme, zabalíme, doručíme.

 
 

 
 

                                                                                                                                           Důležité vědět

 
 
-FitBody

Jídelníček pro aktivně cvičící

Při detoxikaci, mají buňky našeho těla možnost najednou uvolnit ješte větší množství uložených toxinů, patogenů, nečistot, metabolických odpadů a jiných materiálů, které do těla nepatří.
Číst více
 
 
-FitBody

Co jíst před cvičením

Strava před cvičením je jedním z pilířů při nabírání kvalitní svalové hmoty. Fitness strava by měla být složena z jídel, která obsahují zejména vysoký podíl složených sacharidů, s nižším obsahem bílkovin a tuků.
Číst více
 
 
-FitBody

Co jíst po cvičení

Při detoxikaci, mají buňky našeho těla možnost najednou uvolnit ještě větší množství uložených toxinů, patogenů, nečistot, metabolických odpadů a jiných materiálů, které do těla nepatří.
Číst více
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze