Erika Krestaňková

Kategorie
 
 
 
 
 

Erika Kresťanková

Nikdy jsem neměla problém s váhou, změnilo se to při druhém těhotenství, kdy se mi „podařilo“ přibrat 30 kg. Tato kila se na mně udržela téměř rok, začala jsem mít zdravotní problémy, bolesti kloubů,  vypadávání vlasů ... začala jsem hledat vhodný způsob, jak zlepšit můj zdravotní stav. „Trápení“ 3krát do týdne ve fitku přineslo částečný efekt v zlepšení kondice, co bylo ale horší, kila nešla dolů tak, jak jsem si představovala.

„Zázračným“ dietám nedůvěřuji a proto jsem žádnou nezkoušela, ale spoléhala jsem se na zdravý rozum, omezila jsem některé druhy jídel, snažila jsem se zařadit do jídelníčku hodně zeleniny, no nepravidelná strava při dvou dětech, psovi, manželovi a práci je „zlatým klínem do rakve“. Takže kila zůstávala na svém místě.

Už velmi dlouho moje strava nebyla tak pestrá.

Díky práci jsem se doslechla o  EASYDIET, nastudovala jsem si potřebné informace a rozhodla jsem se to vyzkoušet. 
Jsem velmi mile překvapená, že to funguje, i když kila nejdou tak rychle dolů, je to změna životního stylu, jídlo je velmi chutné.

Cítím se skvěle. Už velmi dlouho moje strava nebyla tak pestrá.
V podstatě si nic neodepíráte, jen jíte v menších a pravidelných dávkách, dodržujete pitný režim.

Přidanou hodnotou je zbývající čas, který můžete věnovat svým blízkým, koníčkům a sama sobě, protože Vám odpadá nakupování a vaření. 

Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od jednotlivých predispozic dané osoby. 
 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze