Emil Galánek

Kategorie
 
 
 
 
 

Emil Galánek

Diváci Telerána na TV Markíza měli možnost vyhrát 3-měsíční poukaz na zdravé a dietní stravování s EASYDIET. Divácky zájem byl obrovský. Kdo by nechtěl tři měsíce dostávat dietní jídla na celý den až domů? Nemuset vařit, nakupovat, počítat kalorie a navzdory všemu hubnout? Jedním ze šťastných výherců byl Emil (38). Dietu pro muže od EASYDIET si neumí vynachválit. Je takový spokojený, že se k němu už přidala i manželka a jeho další známí.

Nikdy jsem nebyl se svou postavou naprosto spokojen. A když jsem se jako 25-letý vrátil z války, začal jsem rapidně přibírat. Od té doby jsem se trápil s větší či menší nadváhou, střídavě držel diety, zase to vzdával a po čase se kilogramy vrátili zpět is úroky.

Do boje s kily jsme se navíc vrhli společně s manželkou. Ne že by to ona nějak zvlášť potřebovala - i když na ní po porodu dvojčat zůstalo nalepené nějaké to kilo. Hlavně mě chtěla podpořit a neubírat na mé motivaci zdravě jíst a zhubnout. Tak máme krabičková dietu oba, já pro muže a manželka tu pro ženy.

"Aniž by jsem se nějak snažil, inspiroval jsem několik známých"

První den jsem se bál, že mi porce nebudou stačit, budu hladový a to vím být věru pořádně mrzutý. Po pár dnech, což mi vozí EASYDIET, musím říci, že si tělo zvyká na jiné, pravidelné porce jídla a vše je v pořádku.

Nemůžu ani říct, že by mi nechutnalo. Naopak, jídla jsou až překvapivě chutné. Kdybychom neměli doma dvojčata, tak asi ani nechodíme do obchodu na nákupy, protože je o všechno postaráno. Před tím mi nikdy nenapadlo, jaké to může být pohodlné.

Kolik času a starostí ušetříte, když nemusíte přemýšlet, co vařit - aby to bylo zdravé a chutné a ještě vedle toho i hubnout. Ještě kdybych tak stíhal sport ... Ale zase, kolem dvou 7-měsíčních dětí je pohybu až-až. Takže věřím, že kila půjdou dolů a spokojenost bude růst. A přiznávám, že nejen u nás doma. Možná je moje spokojenost nakažlivá, protože jídla u EASYDIET si začali objednávat i kolegyně v práci.

Aniž jsem se nějak snažil, inspiroval jsem několika známých. Darmo, dobré věci se chlubí samy. A tak hubneme, žijeme zdravě a navíc máme o malinko více času, který jsme před tím ztrácely přípravou jídla. No kdo by to nechtěl ?!

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od predispozici dané osoby

.
 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze