Dominika

Kategorie
 
 
 
 
 

Dominika

Klientka 

Dominika se přihlásila do soutěže s cílem zhubnout do svatebních šatů. Na svatbě v září by chtěla být lehčí o 15 kilogramů.

Za najvětší problém své současné hmotnosti považuje nepravidelné stravování, žádný systém v přípravě jídel i to, že miluje sladké.

Po delším období nicnedělání a přibírání začala pravidelně chodit na jumping a do posilovny, ale jak sama říká, to nestačí.

Toto je její příběh:

Snídaně byli ve všeobecnosti strašně super, byla jsem velmi spokojená, zejména z množství ovoce :-)

Přiznávám, ze začátku jsem byla hladová téměř každý den, lehčí to bylo v práci, kde jsem na to nemyslela. 

Potěšil mě víkend, kdy přišla rybka, první maso a polévky, které bych klidně mohla jíst každý večer. 

Poklonu skládám zejména překládané cuketě. tuti fruti

Stáhla jsem si do mobilu appku, která mi připomíná, že mám pít vodu.

Co se váhy týká, tak je to o 2 kilečka méně, kéžby to tak šlo každý týden :D

Potvrzuji, že druhý týden byl o mnoho lepší. Hlad téměř vůbec, jídla super pestrá, velmi mi chutnalo. Konečně mi ty večeře a obědy začali ostatní i závidět.

Dodržuji pitný režim a jumpuji jako doteď. Vydržím hodně, nejsem unavená a oproti tomu, že všichni kolegové byli za poslední 2 týdny nemocní, tak mě to chválabohu obešlo.

Určitě to bude i díky množství ovoce a zeleninky, kterou mi posíláte. Příští týden se chystám s kolegyní na nové cvičení, vyšší náročnosti, neboť jak kila ubývají, tak přibývá sil.

Obrovskou radost mi udělal jeden výprodej, kde jsem si koupila krásné rifle a co mě těší nejvíce, tak o dvě čísla menší, než jsem kupovala naposledy ????))

Dietka pomaličku končí. Začínám studovat na netu všechny potřebné věci, abych se později nevrátila na zlou cestu. V mém budoucím jídelníčku se bude určitě často vyskytovat tofu a plno ovoce a zeleniny.

Hubnutí mi jde skvěle a veřím, že budu i nadále takto pokračovat...minimálně až do svatby ;-) 

Kéžby mi to fantastické papání od Vás mohlo chodit už nafurt :-P

 

V první řadě chci velmi pěkně poděkovat za pěkných 8 týdnů s Vámi. Zjistila jsem, že cvičení bez stravy mě opravdu nikam nepřivede a jsem ráda, že jsem se díky Vám naučila disciplíny: pravidelně jíst, pít a a tvrdě cvičit.

 

Teď mě čeká další výzva a to pokračovat dále sama a nepolevit. Chystat si papání, zdravé a vyvážené jako to od Vás. Budou mi chybět Vaše jídla a myslím, že né jednou, aspoň ze začátku, se zaběhnu na Vaši stránku inspirovat aktuálním jídelníčkem.

Pokud by mi to nešlo samotné, určitě se na Vás opět obrátím.  Vaše spokojená Dominika

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od predispozice dané osoby.

 


     

 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze