Danka

Kategorie
 
 
 
 
 

Danka

Nejdříve jsem viděla reklamu EASYDIET v novinách a pak setkala přítelkyni, která EASYDIET už déle brala a byla s hubnutím velmi spokojená. Našla jsem si na internetu stránku www.esydiet.sk a objednala si. A kurýr mi začal každý den nosit tašku s pěti jídly na celý den

Už po prvním týdnu se mi váha pohnula dolů, což bylo velmi motivující, tak jsem začala objednáním jednoho měsíce, ale když jsem očividně viděla a cítila, že to funguje vydržela jsem až 3 měsíce, protože si myslím, že to je taková optimální doba na dosažení celkem slušného výsledku.

No hlavně úpravu váhy, o to mi šlo v první řadě, kila šly dolů rovnoměrně, za tři měsíce jsem zhubla 12,5kg, ale co bylo nejdůležitější nebylo to utrpení, jako když se člověk snaží sám zhubnout a stále přemýšlíte co si má připravit, co můžete a nemůžete při dietě jesť.S EASYDIET to bylo pohodlné. Dala jsem si nějaký, nevěděla jsem nakolik reálný, cíl, který se mi podařilo uskutečnit. Spojila jsem to is cvičením, kterému se víceméně věnuji už déle, ale samotným cvičením se mi váha neupravovala, zjistila jsem, že po úpravě stravy to jde rychleji. Důležitá je strava, je to 75-80% úspěchu a zbytek je cvičení - formování postavy. Dala jsem si nějaký, nevěděla jsem nakolik reálný, cíl, který se mi podařilo uskutečnit. Spojila jsem to is cvičením, kterému se víceméně věnuji už déle, ale samotným cvičením se mi váha neupravovala, zjistila jsem, že po úpravě stravy to jde rychleji. Důležitá je strava, je to 75-80% úspěchu a zbytek je cvičení - formování postavy.

Aby se už na nic nevyhovárali, že nemají čas, že vyzkoušeli vše apod., Je třeba jen začít a vydržet a výsledek se dostaví a musím podotknout, že je to nejen pro ženy, ale i pro muže. Pokud se někdo rozhoduje, že chce zhubnout, a není rozhodnut jakým způsobem, mohu mu upřímně doporučit hubnutí s EASYDIET. V první řadě se člověku možná zdá vyšší cena 9,90 Eur na den, ale já jsem si uvědomila, že jíst musím tak či tak a cena diety je vlastně jen rozdíl mezi tím, co jsem utratila na jídlo normální a cenou 9,90 Eur na den. V konečném důsledku jsem byla překvapená, že to vůbec není velký rozdíl a to nepočítám, že mi jídlo přinesli každý den domů a nemusela jsem si to připravovat sama.

Nevím jestli znáte pocit, když si po letech obléknete věci, které jste měli velmi dlouho ve skříni, protože se do nich nedostanete. Je to pocit radosti a lehkosti. Řekla bych, že se cítím příjemně a příjemné je i to když Vás pochlubí i ostatní.

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od predispozici dané osoby.
 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze