Barbora Demovičova

Kategorie
 
 
 
 
 

Barbora Demovičová

Klientka

Během těhotenství jsem jako mávnutím kouzelného proutku přibrala 25 kilo. Když jsem porodila 4,5 kilového chlapečka, zářila jsem štěstím, ale svět se mi obrátil naruby. A i když mě kamarádky ubezpečovali, že během kojení zhubnu, ještě více jsem přibrala!

V noci jsem sice spávala dvě hodiny, ale jako indián, stále jednou nohou připravena vyskočit k synkovi. Energii jsem naháněla sladkostmi „na nervy“. Po pár týdnech jsem se odhodlala postavit na váhu, která ukazovala, že mám na sebe přilepených dalších šest kilo navíc. Vypadala jsem jako v šestém měsíci těhotenství, na ulici lidem neuniklo zakulacené bříško, které v zimním kabátě skutečně vynikalo. Moje představy o sexy šatech, které si obleču na ples tři měsíce po porodu začaly být úplně nereálné. 

A tak jsem se rozhodla zhubnout! Začala jsem sqashem, brzy se však objevil problém s kolenem na pravé noze. Musela jsem se smířit s tím, že tři měsíce sportovat nebudu. A váha mi ukázala opět dvě kila navíc! Chytila mě mírná panika. Konec, rozhodla jsem se, začala jíst pětkrát denně a omezila sladkosti. Sice to trochu pomohlo, ale poporodní hmotnost ne a ne odejít. Proto jsem začala cvičit v posilovně, ale po půl roce jsem měla dole jen půl kila. Naštěstí, kamarádka vyzkoušela krabičkovou eDiétu, kterou jí kurýr nosil každý den domů a krásně zhubla. Všichni jsme ji obdivovali. „Budu se zdravě stravovat, jídlo mi připraví kuchař a přinese mi ho domů!“ Velmi jsem se těšila a po třech měsících jsem zhubla pro mě neuvěřitelných 13 kilo. Těším se na letošní ples, protože moje šaty mi padnou jako ulité!

„Denně mi kuchař připraví výborné jídlo!“
 Jak jsem hubla s eDiétou?
1. krok
S kamarádkou jsme se dohodly, že si dietu objednáme spolu a budeme sa navzájem podporovat.
2. krok
Když už jsem nekojila, doporučili nám odborníci z eDiéty, abychom nastartovaly metabolizmus 28 denním detoxem, po kterém jsem se cítila skvěle! Získala jsem ztracenou energii, odešly problémy s kolenem, byla jsem jako znovuzrozená.
3. krok
Potom jsme si objednaly na tři měsíce dietu pro ženy, protože má zvýhodněnou cenu a ušetřily jsme tak penízky na lednové výprodeje!

Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od jednotlivých predispozic dané osoby. 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze