Barbora Amarente

Kategorie
 
 
 
 
 

Barbora Amarante

Tato maminka nám po roce napsala a ukázala, jak se pěkně drží po naší dietě ve formě.

Díky EASYDIET mám opět postavu jako před tehotenstvím.

Som aktivní maminou dvou malých mrňousů, 3- roční dcerky a 11 měsíčního chlapečka. Odkdy je mám, téměř všechen svůj čas věnuji jen jim, ale tak to prožívá asi většina rodičů.

Počas druhého tehotenstva som pribrala 19 kg a po pôrode mi zostalo 16kg.

Zbavit se tolika kil bylo jako špatný sen.

Hoci pravidelně cvičím a stravu jsem po porodu upravila, podařilo se mi několik kilogramů shodit, avšak nevěděla jsem se stále dostat na mou původní 50-kilovou váhu.

Díky chutné a zejména pravidelné stravě z ediety se mi to podařilo.

Mnohdy jsem se zamýšlela nad tím, že bych potřebovala jednu osůbku, která mi vždy připraví zdravou zásobu jídla na celý den a já se mohu s dobrým pocitem věnovat jen dětem a našim každodenním společným aktivitám. Tehdy jsem ještě nevěděla, že tato možnost opravdu existuje.

S dietou pro maminky, se mi podařilo zbavit se zbývajících poporodních kil, ale zejména jsem si konečně zvykla na pravidelné a zdravé stravování.

Je skvělé, že EASYDIET dává tuto možnost a myslí i na maminy. Strava je speciálně upravena a vhodná i pro ty, které stále kojí.

My maminky, to máme s malými dětmi občas těžké, ale s chutnou stravou a pěkným tělem jsme potom celkově spokojenější a zvládáme všechno mnohem jednodušší.

Velká díky celému týmu EASYDIET

Barbora
 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze