Alexandra Gajdošíková

Kategorie
 
 
 
 
 

Alexandra Gajdošíková

Najednou mám strašně moc času a spokojený úsměv na tvári.S různými druhy diet jsem se trápila od svých 17 let. Dařilo se mi hubnout, ale znovu jsem i přibrala. Vyzkoušela jsem různé typy od oddělené stravy, přes Dukanovu dietu, různé detoxikační programy, rýžovou dietu, zelnou polévku.

Když jsem zjistila, že podobné diety nemají smysl, začala jsem se stravovat zdravě sama, vařila jsem si dietní jídla, kupovala jsem zdravá jídla. No zabíralo to hodně času a člověk přes den nemohl na nic jiného myslet jen na jídlo. Jednoho dne, když jsem surfovala na internetu narazila jsem na krabičkové diety. Ze všech dostupných mě právě oslovila easydiet.

Dlouhou dobu jsem plánovala, že se na ni odhodlám ale bála jsem, že to nezvládnu. V lednu když jsem se postavila na váhu, při pohledu na to číslo jsem si řekla, takto dále jít nemohu, to číslo bylo pro mě podnět k tomu abych se svým životním stylem něco udělala. Rozhodla jsem se nejprve pro zkušební týden abych zjistila jak na tuto stravu bude reagovat můj organismus.Žádný problém nenastal tak jsem si objednala 3 měsíční program s třídenním detox. Postavila jsem se na váhu a řekla jsem si, že to číslo už nikdy neuvidím a že už zítra budu mít méně a budu na tom lépe než teď. Každý den jsem se těšila na kurýra jaké jídlo mi donese (velmi chci pochválit i pana kurýra za jeho úžasný přístup). K dietě (nerada to nazývám dietou, protože nejde o dietu ale zdravé stravování) jsem po prvním měsíci přidala i cvičení. Nechtěla jsem ihned neboť mé tělo si potřebovalo zvyknout na snížený přísun jídla. Nejdříve jsem začala chodit do posilovny 2 krát týdně a teď chodím 3 krát týdně. Jak jsem viděla úspěchy rozhodla jsem se v dietě pokračovat i další tři měsíce.

Nemůžu říct, že jsem byla vždy 100%, to bych lhala, občas jsem i zhřešila drobnou sladkostí ale ne z důvodu, že bych ho potřebovala, nakolik v dietě dostávám i sladká jídla ale měla jsem prostě chuť na čokoládu. Ale věděla jsem se udržet a nepřehánět to. Neboť dala jsem si cíl, že něco ze sebou udělám tak jsem si za ním šla, sama sobě jsem chtěla dokázat, že to zvládnu. Ani nevím kdy ale tak jsem si navykla na tuto stravu, že jsem ji začala brát jako běžnou součást života. A teď když jsem se po půl roce postavila na váhu, mohu konstatovat, že jsem lehčí o 22 kg. Uvědomuji si, že to mohlo být i více nebýt mých občasných prohřešků ale za úspěch beru i to, že jsem si dokázala říci stop a ovládla jsem já své chutě a ne oni mě.

Kromě ztráty váhy se mi ztratily i problémy s menstruačním cyklem, zlepšila se mi pleť a dostala jsem novou chuť do života. Lidé, kteří mě dlouho neviděli mě nepoznávají a každý mě obdivuje jaká jsem silná, že to zvládám. No moje odpověď pro ně, není nic jednoduššího než když vám někdo navaří chutné a zdravé jídlo, ze kterého hubnete a doručí vám ho rovnou do kuchyně. Tolik času získáte, nemusíte chodit do potravin, nic vás tím pádem neprovokuje, nemusíte řešit co budete vařit, najednou máte strašně moc času a spokojený úsměv na tváři.

A za toto všechno vděčím EASYDIET. A co dál? Při představě, že by to mělo skončit mi naskočila husí kůže a rozhodla jsem se pokračovat. Vysněnou hmotnost stanovenou nemám, budu ráda každému jednomu úbytku kila.

* Výsledek je individuální, může se lišit a závisí od predispozici dané osoby.*
 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze