Alenka Kompasová

Kategorie
 
 
 
 
 

Alenka Kompasová

Alenka Kompasová je úspěšnou reprezentantkou v naturální kulturistice v kategorii fitness model. Na první pohled je zřejmé, že nebojuje s nadváhou, ale navzdory tomu se stravuje s námi. A jak kombinuje vrcholový sport a zdravou stravu se dozvíte z jejího příběhu.

Ahoj.Při mé práci je důležitý neustálý pohyb a zdravé stravování. Pravidelné návštevy fitness center proto doplňuji krabičkovou dietou. Jako profesionální sportovkyně nepotřebuji snižovat váhu, ale i tak si musím hlídat svůj jídelníček. A právě s tím mi pomáhá EASYDIET. Díky ní se stravuji jednoduše, pestře, kvalitně a zejména zdravě. Na tomto způsobu stravování je nejlepší, že si nemusím lámat hlavu s přípravou obědu či večeře, EASYDIET to vyřeší za mě. Když odcházím z domu, krabičku si vezmu s sebou a v posilovně ji nejdříve sním.  

Osobně mi EASYDIET nastartovala režim, který funguje a je opravdu jednoduchý. 5 chutných jídel denně, v krabičkách na které se opravdu těším. Přidejte k tomu například jen pár minut procházek týdně v pěkném prostředí a budete se cítit fit. Držím palce všem, kteří se rozhodli žít zdravě a s krabičkovou dietou EASYDIET.
 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze