Adriana Ilavská

Kategorie
 
 
 
 
 

Adriana Ilavská

Doktorka Ilavská nám pomáhá po odborné stránce při realizování našeho konceptu. Specializuje se na oblast výživy, poruch metabolizmu, obezity a diabetologie. Zároveň je odborným garantem mnoha televízních relácí z oblasti výživy a dietologie.

Její vlastní ambulance poskytuje komplexní služby v oblasti diabetologie, poruchy metabolizmu a výživy, péči pacientů s nadváhou a řešení obezity u klientů.Stanovujeme míru rizik u pacientů.

Většina lidí se rozhodne zhubnout kvůli estetickým problémům. Pro MUDr. Adrianu Ilavskou, PhD. jako i pro všechny ostatní lékaře jsou o mnoho podstatnější zdravotní problémy související s rizikem obezity.

Léčba nadváhy a obezity je dlouhodobý a náročný proces. Po probrání problémů z každé strany můžu řici, že hubnutí je běh na dlouhou trať. Pro mě jako lékařku je důležité vidět odhodlání, ale i dostatečnou informovanost o problému a snahu zabránit právě rizikům spojeným s obezitou. Teda ne jen vtěsnat se do jakýchsi zažitých velikostí. Důležitá je však i prevence.

Paní doktorka shrnula do několika bodů, co je podstatné, pokud se rozhodnete redukovat svou nadváhu:

  • pravidelná fyzická aktivita s trenérem i bez něho 4x týdně minimálně 40 min., vytrvalostný a kardiotréning
  • regulovaný příjem stravy – nízkoenergetický režim , který nemůžeme překročit. Je stanovený na základě informací o Vás
  • pravidelné kontroly na ambulanci nejen antropometrických měření (hmotnost, kožní řasy, množství tuku v těle) ale i laboratorní vyšetření
  • největšími nástrahami při hubnutí jsou odhodlání a následná vytrvalost, která je nezbytností.


Víme, že cesta za vysněnou postavou není procházka růžovou zahradou, ale vězte, že s EASYDIET je tato cesta o mnoho lehčí a dosažitelnější.
Držíme palce všem, kteří se rozhodli zhubnout a těšíme se na první výsledky! :-)
 
 
 
 
VYBER SI PROGRAM A ZAČNI HNED...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze